Toshiba B-SV4D Barkod Yazıcı

Toshiba B-SV4D sınıfında bulunan yazıcı diğer masaüstü yazıcılara oranla daha  üstün özelliklerle  dizayn edilmiş barkod etiket yazıcı modelidir.  Ekonomik olarak çok uygun maliyete  ve şık dizayna sahiptir. Saniyede 127 mm’ye kadar çıkabilen yazdırma hızına sahip olan Toshiba Tec B-SV4D  yazıcının kullanıcıya fayda sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında üretim işlemleri esnasında zaman kazandırıcı performans, kullanıcı dostu dizaynı, uzun kullanıma sahip ömrü sayılabilmektedir. Direkt termal baskı yöntemi ile  çalışabilen barkod yazıcı en fazla 108 milimetre baskı genişliği verebilmektedir. Düz tip yazıcı kafası 203 dpi çözünürlükte baskı yapabilmektedir. Ürünle beraber  standart olarak  gelen bağlantı arayüzleri, RS-232, paralel port, USB ve LAN birimlerinden oluşmaktadır. Tek boyutlu barkod dilleri ile birlikte karekod uygulamalarını da çalıştırabilmektedir. Toshiba B-SV4 D barkod etiket yazıcısına isteğe bağlı olarak harici klavye, kesici ve soyucu modüller, flash hafıza genişletme birimi ilave edilebilmektedir.

 

Teknik Özellikleri

Toshiba B-SV4D barkod yazıcı Direkt termal (Ribonsuz yazdırım) baskı yöntemi ile çalışabilmektedir. Bu ürüne ek olarak ribon eklenememektedir. Çözünürlüğü 203 dpi 8 nokta dır. Baskı hızı en fazla 127 mm, baskı agzı ise en fazla 108 mm dir. Baskı uzunlugu en fazla 609.6 mm ye kadar ulaşmaktadır. Seri Port, Paralel Port, USB, LAN bağlantı özellikleri ile diğer cihazlara bağlanabilir. Barkod kodları ile uyumlu olarak çalışabilmekte olup bu barkod kodları arasında Code 39, Code 39C, Code 93, Code 128 UCC, Code 128, Code 11, Codabar, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN ve UPC 2 (5), MSI ITF, Plessey, Postnet, RSS kodları yer alır. 2D barkod kodların örnek olarak Data Matrix, PDF 417, Maxicode, Micro PDF 417, QR code kodlarına sahiptir. İsteğe bağlı olarak Kalın kağıt, kısmi kesici, genişleme flash bellek modülü, harici medya rulosu tutucu, şerit sensor modülü, astar-az kiti, LAN bağdaştırıcısı için Klavye, ekstra kesici modülü eklentileri ilave edilebilir. Boyutları 200 mm, 232 mm ve 169 mm arasındadır. Ağırlığı etiket ve ribon dahil edilmeden 2 kg ağırlığındadır.

Toshiba nın marka kalitesi altında olan B-SV4D barkod yazıcı nın garanti süresi bir yıldır. Kurulumu Toshiba nın teknik ekibi tarafından yapılmaktadır. Ürün içerisinde anlatım kılavuzu, yazılım cd leri ücretsiz olarak verilir.


Comments are closed