Bartender 2022 Free (Download)

Dünyanın En Güvenilir Etiket, Barkod, Rfıd Ve Plastik Kart Yazılımı

Bartender yazılımı bütün dünyada şirketlere etiket, barkod, RFID ve plastik kartların tasarlanması, yazdırılması, kontrolü ve otomatikleştirilmesini sağlayan güvenli, güvenilir ve kullanışlı bir yazılımdır.

Dünyanın en büyük şirketleri ve yüzlerce küçük işletme Bartender’a güveniyor. Çünkü Bartender:

* Tedarik zincirindeki ürün akışının hızlandırılmasını,
* Hastanelerde, doğru tedavinin doğru hastaya yönlendirilmesini,
* Çalışanların tehlike arz eden malzemeleri nasıl uygun bir şekilde yönlendirilmesini,
* Sağlık kurumlarına gıda menşeli hastalıkların izini takip edip başladığı noktayı tespit edip geri dönmesini,
* Tedarik paketleme kontrolünü geliştirerek, firelerin önlenmesini
* Ve daha birçok kolaylığı sağlar.Kullanımı Kolay

Bartender etiketlerin ve taslakların kolaylıkla ve etkin bir şekilde tasarlanmasını, yapılandırılmasını ve veri kaynakları ve ticari sistemlere bağlanmasını ve herhangi bir sistem aracılığıyla yazdırmanın gerçekleştirilmesine imkan tanır. Baskının otomatikleştirilmesi, yazdırma durumunun ve tedariğin görüntülenmesini ve ürün akışının, yazdırma işlemi devam ederken güvenli bir şekilde kontrolüne yardımcı olur. Ayrıca bütün yazdırma sistemlerinin görüntülenme ve raporlanmasını mümkün kılar.

Dünyadaki Yüzlerce Şirket Tarafından Güvenilen İsim

Her şirket kendi standartları ve düzenlemelerini kendi yöntemleriyle idare eder. Bartender’a güvenen şirketler, bu ihtiyaçların Bartender’ın kendi düzenleme kolaylığı, güvenliği ve uyarlanabilir teknolojisiyle karşılanacağını bilirler.

Bartender’a Güvenilmesini Sağlayan Birkaç Örnek

Bartender kimyevi malzeme üretici, tedarikçisi ve dağıtımcılarına GSH standartları ve diğer önemli etiketleme imkanları sunar. Bartender şirketlerin Avrupa Standartlarında (EU) gıda alerjenleri kanunlarına uygun etiketleme ve her ülkeye uygun gıda güvenlik çözümleri sunar.
Hastane, eczane, laboratuvar ve kliniklerdeki veri başlıkları ve izleme imkânlarıyla planlama sunar.

Intelligent Templates ile Güçlü Tasarımlar

            Bartender’ın özel uygulaması olan Intelligent Templates şirketlere, sıfırdan tasarıma gerek kalmadan yüzlerce ayrı dokümanlar halinde geniş çeşitlilikle esnek etiket tasarımları sağlar. Taslaklar, katmanlar ve hatta nesneler tek bir veri kanalı veya veri tabanı ya da çoklu seçeneklere bağlı olarak ‘yazdırma zamanı’ ayarıyla ayarlanabilmektedir. Şifre korumalı taslaklar sayesinde yetkisiz müdahalelere karşı koruma sağlanabilmektedir.

Bartender Yazılım Sürümleri

            Bartender yazılımını denemeye hemen başlamak için 30 günlük deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bartender Full paketini edinmek için ise yazılım üreticisi olan Seagull’un https://tr.seagullscientific.com internet sitesinden Bartender Basic, Bartender Pro, Bartender Automation veya Bartender Enterprise Automation seçeneklerinden ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.


Comments are closed